Poczatek/zakończenie |
Nazwa |
Miejscowość |
Kraj |
|
2024-03-01
2024-03-03
|
1. eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 1 |
Balige |
Indonezja |
|
2024-03-22
2024-03-24
|
1. runda Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych |
Quy Nhơn |
Wietnam |
|
2024-03-29
2024-03-31
|
2. eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 1 |
Quy Nhơn |
Wietnam |
|
2024-04-28
2024-04-30
|
Długodystansowe Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych / Rajd "Płyniemy Polsko" |
Płock - Włocławek - Gdańsk |
Polska |
|
2024-05-11
2024-05-12
|
1. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Ełk |
Polska |
|
2024-05-11
2024-05-12
|
Baltic Cup 2024 |
Ełk |
Polska |
|
2024-05-18
2024-05-19
|
1. eliminacja motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 125, Formule 250, Formule 500 |
Jedovnice |
Czechy |
|
2024-05-22
2024-05-23
|
Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na Wyciągu Dwusłupowym |
Warszawa (data do potwierdzenia) |
Polska |
|
2024-05-31
2024-06-02
|
2. eliminacja Mistrzostw Świata w Motosurfie |
Osiek |
Polska |
|
2024-05-31
2024-06-02
|
2. runda Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych |
DO POTWIERDZENIA |
Europa / DO POTWIERDZENIA |
|
2024-06-07
2024-06-09
|
2. eliminacja motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 125, Formule 250, Formule 500 |
Boretto |
Włochy |
|
2024-06-08
2024-06-09
|
Motorowodne Mistrzostwa Europy w klasie OSY400 i klasie GT30 oraz runda ME w klasie FR1000, eliminacja Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski w klasie P-750 |
Chodzież |
Polska |
|
2024-06-14
2024-06-16
|
3. eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 1 |
Olbia |
Włochy |
|
2024-06-15
2024-06-15
|
2. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Płock |
Polska |
|
2024-06-21
2024-06-23
|
3. runda Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych |
Olbia |
Włochy |
|
2024-06-21
2024-06-23
|
Motorowodne Mistrzostwa Świata Necko Endurance |
Augustów |
Polska |
|
2024-06-28
2024-06-30
|
3. eliminacja motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 125, Formule 250, Formule 500, eliminacja Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski w klasach GT30, OSY400, P-750 |
Żnin |
Polska |
|
2024-07-01
2024-07-04
|
4. runda Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych |
Pogradec |
Albania |
|
2024-07-05
2024-07-07
|
4. eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 1 |
Pogradec |
Albania |
|
2024-07-06
2024-07-07
|
Motorowodne MŚ w klasie GT15 |
Aluksne |
Łotwa |
|
2024-07-13
2024-07-14
|
Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką w konkurencji jazda figurowa |
Łuszczewo |
Polska |
|
2024-07-19
2024-07-21
|
1. runda Mistrzostw Europy Skuterów Wodnych |
Gyor |
Węgry |
|
2024-07-19
2024-07-21
|
Motorowodne MŚ w klasie OSY400 i klasie GT30 oraz ME w Formule 125 |
Tallinn |
Estonia |
|
2024-07-20
2024-07-20
|
"Netta Cup" Memoriał Zygmunta Kowalika (kategoria Open - skoki dzienne), "Netta Cup" Memoriał Konrada i Tomasza Rumińskich (kategoria Open - skoki nocne) |
Augustów |
Polska |
|
2024-07-26
2024-07-28
|
2. runda Mistrzostw Europy Skuterów Wodnych |
Vichy |
Francja |
|
2024-07-27
2024-07-28
|
Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką w konkurencjach slalom i skoki |
Augustów |
Polska |
|
2024-08-03
2024-08-03
|
3. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Rogoźno |
Polska |
|
2024-08-09
2024-08-10
|
Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na Dużym Wyciągu |
Sosnowiec |
Polska |
|
2024-08-10
2024-08-10
|
4. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Ostrów Warcki |
Polska |
|
2024-08-10
2024-08-11
|
Motorowodne ME w klasie GT15 |
Imatra |
Finlandia |
|
2024-08-23
2024-08-25
|
Grand Prix / Puchar Europy w narciarstwie wodnym za wyciągiem w konkurencjach skoki, slalom, jazda figurowa |
do potwierdzenia |
Polska |
|
2024-08-23
2024-08-25
|
Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem w konkurencjach skoki, slalom, jazda figurowa |
do potwierdzenia |
Polska |
|
2024-08-26
2024-08-31
|
Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Wakeboardzie za Wyciągiem |
Mediolan |
Włochy |
|
2024-08-31
2024-08-31
|
5. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Rynia |
Polska |
|
2024-09-13
2024-09-15
|
Mistrzostwa Świata w kategorii Open w narciarstwie wodnym za wyciągiem w konkurencjach skoki, slalom, jazda figurowa |
Sosnowiec |
Polska |
|
2024-09-14
2024-09-15
|
6. runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych |
Rybnik |
Polska |
|
2024-09-14
2024-09-22
|
Mistrzostwa Świata w Wakeboardzie i Wakeskacie za Wyciągiem (kat. Open, Junior, Senior) |
Paryż |
Francja |
|
2024-09-17
2024-09-18
|
Mistrzostwa Europy Juniorów w narciarstwie wodnym za wyciągiem w konkurencjach skoki, slalom, jazda figurowa (impreza za 2023 rok) |
Sosnowiec |
Polska |
|
2024-09-20
2024-09-22
|
4. eliminacja motorowodnych Mistrzostw Świata w Formule 500 |
Cremona |
Włochy |
|
2024-09-20
2024-09-22
|
Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w narciarstwie wodnym za wyciągiem w konkurencjach skoki, slalom, jazda figurowa |
Sosnowiec |
Polska |
|
2024-09-27
2024-09-29
|
3. runda Mistrzostw Europy Skuterów Wodnych |
Mira |
Portugalia |
|
2024-09-28
2024-09-29
|
Motorowodne Mistrzostwa Europy w Formule 500, eliminacja Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski |
Rogoźno |
Polska |
|
2024-11-23
2024-11-24
|
5. runda Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych |
Balige |
Indonezja |
|